טפסים בקליקאפ

שחר סרברניק קליקאפ

טפסים.

איך טופס פשוט בקליקאפ יכול לקצר לנו תהליכים. הפעם טופס בקשת הצעת מחיר שנשלח לכל הלקוחות שלנו ובעזרתו אני מצליח לעקוב אחר רוב הבקשות להצעות מחיר.

יצרתי טופס חדש שאני רוצה לשלוח ללקוחות דרכו יוכלו לבקש הצעות מחיר. חלק גדול מהלקוחות שלנו עובדים איתנו על תחזוקות ולא תמיד על פרויקטים חדשים גדולים וחשבתי שטופס כזה יוכל לקצר תהליכים של שליחת מייל + שיחת טלפון. את הטופס אפיץ בימים הקרובים בין הלקוחות ונתחיל להתנסות.

https://forms.clickup.com/f/3pnvj-96/N1SRWQLY3XX9B5RBLO

שחר סרברניק

עוד פוסטים

הגדרת יעדים ומטרות בקליקאפ

הגדרה של יעדים ושל מטרות חשובה להתנהלות השוטפת של כל עסק ובמיוחד של עסקים המורכבים מחברי צוות אותם רוצים למדוד. קליקאפ מאפשרת לנו להגדיר עבורם

שיתוף לקוחות בהתקדמות הפרויקט

במקרים רבים לא מספיק שננהל את הפרויקט אצלנו בארגון, שיתוף הלקוחות בניהול הפרויקט, מעקב אחרי התקדמות הפרויקט ושקיפות, יצרו אצל הלקוח תחושה אמינה, מקצועית ואחראית.

שחר סרברניק קליקאפ

התקנת תוסף קליקאפ בדפדפן כרום

התקנת תוסף קליקאפ בדפדפן כרום מאפשרת לנו מספר פעולות שכיחות כמו מדידת זמני עבודה, צילום מסך, הוספה למשימה או יצירת משימה ועוד. איך מתקינים את

שחר סרברניק קליקאפ

מעקב פרויקטים – קליקאפ

כתבתי מדריך קצר איך ליצור ליסט בקליקאפ של מעקב אחרי הפרויקטים. המעקב מתבסס על סטטוס הפרויקט (לפני עבודה, בעבודה, תקוע, מחכה לאישור, מחכה לתשלום, הסתיים).