אתמול התבשרנו בבלוג הרישמי של אינסטגרם שבחודשיים הקרובים משתמשי האינסטגרם בארצות הברית יהיו הראשונים להתנסות בפרסומות החדשות באינסטגרם.
זה אומר שעניין הפרסום באינסטגרם קרוב יותר משחשבנו והנה הוא ממש מתחיל לקרות.

לפי הבלוג הרישמי של אינסטגרם הפרסומות, הראשונות לפחות, יהיו בתוך הפיד ויכללו תמונה או וידאו טובים מתוך חשבונות האינסטגרם של המפרסמים.
מכאן נוכל להסיק כי כדי לפרסם באינסטגרם סביר שתיהיה זקוק לחשבון (פרופיל אינסטגרם) והפרסומות יקדמו כנראה את החשבון שלך (פרופיל) ולא נכס חיצוני כלשהו (אתר, עמוד פייסבוק וכדומה).

[highlight]אם כך, חוקי המשחק משתנים ![/highlight]

אם עד היום כדי מותג שרצה להתקדם באינסטגרם יצר קשר עם אחת הקבוצות המנהלות תחרויות וניהל דרכה את הפרסום בצורת תחרות, מרגע התחלת הפרסומות הוא לא באמת זקוק לזה … והמודל המסחרי של קבוצות אלו הופך לזניח עד מיותר.
הקבוצות עבדו קשה בשנים האחרונות כדי לצבור בתוכן רשימת משתתפים גדולה (ובדרך כלל קנויה בחלקה או ברובה ולא אמיתית) כדי לנסות ולמכור את ההפצה לגורמים מסחריים אשר דרכן יוכלו להגיע לכמות גדולה של משתמשי אינסטגרם ולהפיץ מסרים פרסומיים.
הפצת המסרים,תמיד, נעשתה בצורה של תחרויות צילום נושאות פרסים ולא תמיד קשורה למותג או למוצריו ובדרך כלל בתשלום.

הפרסום באינסטגרם יחשוף את הפוסטים של המפרסם לקבוצה גדולה של משתמשים חדשים שלא היו חשופים אליו ולא ידעו על נוכחותו, חשיפה זו תייצר עבור המותג ערך פרסומי, עוקבים נוספים וכמויות לא מבוטלות של לייקם ותגובות.

הצורך במתווכים כדוגמת הקבוצות יהפוך לזניח עד מיותר והן ישארו קבוצות פרגון לתמונות ברובן או שפשוט יפסיקו את פעילותן.

** עד שיחלו הפרסומות, יצירת קשר עם קבוצה מובילה (כדוגמת @ig_israel הישראלית המומלצת מאוד) לצורך קידום הפרופיל ופעילות מומלצות מאוד!

איך להתכונן לקראת הפרסום באינסטגרם:

[highlight]צריכים עזרה? לא יודעים איך לגשת לזה? צרו קשר עם מחלקת המדיה החברתית שלנו ב D-Say ונשמח להיפגש אתכם.[/highlight]

סביר שבתחילת 2014 יחלו הפרסומות ועכשיו זה הזמן הטוב ביותר להתחיל ולהתכונן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *